poniedziałek, 29 października 2012

Śnieg?

Wczoraj rano budzę się tak jak w każdą niedzielę o 6 (jak ktoś zegarka nie przestawił jak ja to wstałam o 7 :p) i do kościółka na 7. Gdy wstałam z łóżka ruszyłam do szafy i tak na szybko zerknęłam na okno. Hm, coś mi tu nie gra, ale dobra szukam ciuchów. Popatrzyłam znów na okno. O kurcze. Faktycznie coś tu nie tak, czemu tak biało? Śnieg!? Yyy co, co takiego!? Jak to!? Śnieg w październiku? Myślałam, że mojej miejscowości nie dopadnie ponieważ prawie od początku tygodnia słychać, że tu i ówdzie spadł śnieg, a u mnie wciąż jesień.
Czy taka jeszcze jesień powróci?
 Wstaje wczas do szkoły, wracam różnie do domu. Nieraz mam wszystkiego dość, wykańcza mnie to i owo, mam tylko ochotę położyć się w łóżku i zapaść w sen zimowy. Nie mogę ogarnąć tego wszystkiego co się dzieje. Nieraz odkładam coś na później a potem żałuję, że tak zrobiłam. Ciągle brak mi czasu na wszystko, nieraz myślę, że gorzej już nie może być a jednak, pod pociąg się nie rzucę, zresztą i tak nie mam torów ani pociągu. Pogoda miała ostatnio ogromny wpływ na mnie, działała dobijająco. Przydałby się jakiś wynalazek na "to coś" mojego ni na doła ni na rozlewinienie ni na obudzenie z letniego letargu.
W tą sobotę nasza koleżanka z klasy wyszła za mąż, a dzisiaj wpadła ze swoim mężem robiąc nam miłą niespodziankę oraz przyniosła placki, zaśpiewaliśmy im sto lat.
Mania.

5 komentarzy:

 1. Nie lubię zimy, u mnie też śnieg ale już się topi powoli ;)
  Nie wstałabym o 7 w niedzielę ;D

  Szybko koleżanka wyszła za mąż :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ojjjj zima w tym roku zdecydowanie za szybko przyszla - mam nadzieje ze to tyko taki chwilowy jej zimny atak ... nie lubie zimy ..... brrr pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 3. Kolorowa, słoneczna barwna jesień, taka nasza złota polska jesień ciszy oko i duszę raduje, ale ta szara z szarugami, deszczem i zawieją dobija okrutnie, a do tego te czarne wrony czarno kraczą i w czarnych barach widzą świat. Nic tylko położyć się w łóżku z grzanym piwem i przeczekać tę nawałnicę. Ach, gdyba tak jeszcze do pracy nie trzeba by było iść...

  Pozdrawiam

  Ahoj!

  OdpowiedzUsuń
 4. Very pretty and classy, love the look :)
  I follow you now ! Wanna be your friend!
  Follow me back on facebook ,twitter,and GFC and add me as a friend in GFC
  love you dear :)

  Marcchanelette.blogspot.com
  Marcchanel'ette

  OdpowiedzUsuń

Baardzo dziękuje za komentarzyk:)