środa, 21 listopada 2012

Zestresowana :(


Przez dwa dni byłam na maksa zestresowana. Jestem po maturze próbnej z języka polskiego i z matematyki.Czeka mnie jutro z angielskiego. Chciałabym, żeby już była ta właściwa a nie próbna. Tekst był trudny, taka mąka mieszanka wypracowanie jak to wypracowanie natomiast z matematyki też było ciężko. Nie mam czasu wgl ostatnio na nic. Chce coś zrobić, ale jest tysiące powodów by tego nie robić. Szykuje nowy wygląd bloga, wciąż szukam czegoś co spełni moje wymagania oczekiwania. Na razie myślę nad urządzeniem, posprzątaniem, pomalowaniem, zmienieniem, poukładaniem półek. Zobaczymy co mi z tego wyjdzie. Jeszcze pewne wyjaśnienie. Przywiał mnie tu wiatr z wp. Zaczęło mnie tam wiele spraw denerwować np. stojące w miejscu statystyki, latające przed nosem reklamy itd. W czasie wakacji założyłam tego bloga na chwile, tak chyba nawet z nudów. Tworząc nowy chciałam coś nowego stworzyć. Miałam utworzyć a potem usunąć, ale bardzo się przywiązałam wręcz uzależniłam się. Bardzo tutaj mi się spodobało. Niektórzy pytają "czy to ta Misia, czemu nie Misia?" Nie wiem tworząc taka nazwa mi do głowy przyszła, niektórzy z kręgu znajomych mówią mi Mania, nie chciałam uwalniać się od tamtej nazwy, tak porostu wyszło.

Dziękuję Google za kawałek metrażu, jest mi tu dobrze. I Wam drodzy moi czytelnicy dziękuję, że tu wpadacie i pozostawiacie ślad, że czytacie te moje bazgroły.

Widoczek na Gorc.
Mania.

8 komentarzy:

 1. Lubię Twój blog ! :))

  http://takeabreakk.blog.onet.pl/Last-week,2,ID516799856,n

  OdpowiedzUsuń
 2. To tylko próbna, dobrze, ze można się sprawdzić w sytuacji stresu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jesteś wielka! I jeszcze takie piękne foto zrobiłaś!

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie ma co się stresować, będzie dobrze! :) Dziękuję za życzenia <3

  OdpowiedzUsuń
 5. również życze powodzenia. pozdrawiam i zapraszam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak maturka ? Jak dla mnie nie była taka straszna :) Historia mnie tylko lekko dobiła ..

  OdpowiedzUsuń
 7. Ponoć te próbne matury są trudniejsze od tych "prawdziwych". Zatem teraz powinno być "z górki". Też wyprowadziłem się zWP.

  Pozdrawiam

  Ahoj1

  OdpowiedzUsuń
 8. też jestem wiecznie zestresowana ostatnio... i chyba wolałabym wrócić do maturalnych czasów...

  OdpowiedzUsuń

Baardzo dziękuje za komentarzyk:)