środa, 5 grudnia 2012

Przedświąteczny okres, mikołaj, list. :)

I zaczęło się sklepy galerie już przystrojone, pudełka świąteczne w różnych rozmiarach, reklamy świąteczne czyli jednym słowem okres przedświąteczny rozpoczęty.
  A jak u Was z przygotowaniami? Daliście już się w to w kręcić? Czy czujecie już magię nadchodzących świąt?
A już jutro mikołaj. W tym roku nasza klasa nie organizuje z pewnych powodów. Ale mam nadzieje, że w domu mnie odwiedzi :P a Was odwiedzi w tym roku?

Kurcze nie wiem co ja porobiłam, że wcześniej o tym nie napisałam. Jestem pod ogromnym wrażeniem tej akcji. Przeczytałam o niej na blogu Melani W za co jej dziękuję ponieważ mogłam o niej dowiedzieć się bo nie słyszałam o niej wcześniej. Wiem co to choroba i walka z nią więc tym bardziej chce zaangażować się w tą akcję dlatego o niej tutaj pisze. Jest to akcja Marzycielska Poczta.  Marzycielska poczta powstała w 2009 r. i zajmuje się tworzeniem bazy adresów dzieci chorych na raka i inne ciężkie choroby. Te dzieci bardzo lubią dostawać listy, pocztówki i drobne prezenciki, bo dzięki nim łatwiej znoszą trudy choroby. Zachęcam Was do udziału w tej akcji. To niewiele kosztuje, a może dać mnóstwo radości. Tak niewiele a może dać uśmiech dziecku. Jeśli możecie napiszcie o tym na swoich blogach niech akcja się poszerza niech więcej osób dowiaduje się.  A TU znajdziecie listę dzieci, które czekają na Twój list oraz wejdzie też TU a zobaczycie jak się cieszą z otrzymanych listów. Bardzo serdecznie Was zachęcam a klikając w obrazek przejdziecie bezpośrednio na stronę.


http://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2009/10/logo-przezroczyste-png-marzycielska-poczta.png 
Mania.

4 komentarze:

  1. ja w sumie jeszcze nie czuję magii tych świąt, ale myślę że to kwestia czasu :)

    OdpowiedzUsuń
  2. ja już mam prezenty kupione, ale centrów handlowych unikam jak ognia teraz... masakra jest...

    OdpowiedzUsuń
  3. ja muszę kupić prezenty :p

    OdpowiedzUsuń

Baardzo dziękuje za komentarzyk:)