niedziela, 9 grudnia 2012

"Chciano za szczęściem rozpisać listy gończe, ale nikt nie umiał podać rysopisu." Wiesław Leon Brudziński.

No właśnie albo truchcikiem albo biegnę w ciężkich butach przez życie w poszukiwaniu szczęścia.Ciągle  coś musi się wydarzyć. Poniedziałek a za chwile już piątek choć ciągnęły się lekcje, a weekend też niesamowicie przeminął bo już niedziela wieczór. Nie mając wgl pomysłu, przemyślanego planu udało mi się kupić prezent. Z osobą bliską sercu spotkaliśmy się w piątek i pojechaliśmy na pizze a potem jeszcze posiedzieliśmy u mnie w domu.  Na szczęście tym razem nie myśleliśmy tak samo jak w walentynki.

Zima jest okropna ale piękna. Choć zimno, śnieżnie, palce zmarznięte, w buźkę zimno byłam dziś na zakupach. Zaopatrzyłam się w końcu i teraz mi nie będzie zimno i kupiłam kurtkę i rękawiczki. Mam nadzieje, że tak jak w ubiegłej zimy nie będzie -30. Jestem strasznym zimorodkiem. W następnym poście pokaże ponieważ dziś fotograf zawiódł.
Mikołaju gdzie jesteś?????????
Mam jakoś takoś ostatnio, że muszę wszystko zapisywać bo inaczej zapomnę a potem problem.

Czubka nosa nie wychylam za drzwi bez powodu, więc dlatego nie dodaje swoich zdjęć ale już mam w planach by iść w plener.
Mroźno, ale pięknie w białej szacie.
Pozdrawiam zimno i mroźnie ;)
"To nie sztuka śmiać się, gdy wszystko idzie dobrze. Sztuką jest szukanie uśmiechu, gdy nic się nie układa." Krzysztof Kolberger.
Mania.

5 komentarzy:

 1. Do MIkołaja najlepiej napisać ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. piękne widoczki, szkoda, że u mnie takich nie ma. wiele dałabym żeby mieszkać w zimę w Norwegii i takie mieć na co dzień:D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ile cudnych zdjęć narobiłaś, ja też wolę zapisywać....

  OdpowiedzUsuń
 4. zima w mieście to coś absolutnie okropnego, chlapa, breja i zimno... lubię patrzeć na zimę: na wsi przez okno...

  OdpowiedzUsuń
 5. Zimą podoba mi się świąteczna atmosfera :)

  OdpowiedzUsuń

Baardzo dziękuje za komentarzyk:)