sobota, 18 stycznia 2014

"Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." Władysław Tatarkiewicz

Po całym bardzo ciężkim tygodniu pasuje odpocząć, ale jakoś zebrało się na myślenie, na przemyślenia dotyczące mojego życia.

Co będzie za kilka lat? Czy coś się zmieni? Czy będę taka jak teraz? Czy może nabiorę jakiegoś nowego doświadczenia? Zrobię jakieś postępy? Czy może jakieś zrobię głupie błędy?

Chciałabym być bardziej pewna siebie, zdecydowana, wytrwale dążyć do swojego celu nie zmieniając po drodze zdania. Warto jest robić to co się kocha no i oczywiście przy okazji żeby sprawiało nam ogromną radość, bo robienie czegoś na siłę jest bez sensu.

Jak coś się jedno psuje w życiu to zaczyna po drodze wszystko inne też. Na szczęście zaczyna wszystko powoli się naprawiać, moja energia, humor powoli powraca. 

Jednak czasem dobrze w życiu mieć kogoś, kto..
Tylko czasami... :)
Wybaczcie tej pani nie zbyt piękne słowa, ale tak właśnie przeważnie bywa...
Dokładnie:
Pozdrawiam.
Mania.

3 komentarze:

 1. Rewelacyjny blog. Obejrzałam cały za jednym zamachem. Śliczna autorka, fajne zdjęcia i wszystko pozostałe, muszę tylko pochwalić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje za miłe słowa, takie słowa zawsze dają kopa i chęć do dalszego działania. :)

   Usuń
 2. :)
  Ja mam kogoś kto pcha mnie do przodu :) Przynajmniej tak sądzę :) Chce coś w życiu osiągnąć i do tego zmierzam :) Świetne sentencje (jak można je tak nazwać) ;)
  http://vogueswing.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Baardzo dziękuje za komentarzyk:)