sobota, 8 marca 2014

Kraków.

Czeeeść !!
Co tam u Was? Jak Wam mija sobota?
Od rana zajęta teraz trochę mniej, więc wpadam tu na chwile by coś naskrobać i Was odwiedzić.
W czwartek byłam w Krakowie, by pozałatwiać pewne sprawy, ze zdrowiem i przy okazji spotkać się z koleżanką. Przyjeżdżam do Krakowa po 7, potem idę na tramwaj, w galerii zaopatruję się w śniadanie. Aby pójść na tramwaj, przechodzę przez galerie krakowską, a żeby przejść przez galerie muszę przejść przez przejście, które łączy dworzec kolejowy, który jest połączony z przystankami podziemnego tramwaju oraz dworcem autobusowym. Przejście które nie pamiętam od kiedy ale dość długo było w remoncie, więc przechodziłam jakby pod tym przejściem, gdzie znajduje się szybki krakowski tramwaj, i tu nagle niespodzianka koniec remontu mogę przejść normalnie, efektem nie powiem byłam mile zaskoczona. Po załatwieniu szybko spraw, jestem z powrotem w galerii, robiąc sobie mały spacer między sklepami, czekając na koleżankę, i co nie co mi wpadło w oko.

Spotkanie z koleżanka tradycyjnie, coś jemy i dłuuuuga rozmowa o wszystkim. Potem gdy zjadłyśmy wyruszyłyśmy poszukać w galerii dinozaurów, gdyż w galerii zrobili wystawę. Najwięcej frajdy z tej wystawy miały dzieci. Bardzo miło, wesoło, ale zbyt szybko przebiegło spotkanie, trzeba było wracać do domu.
Wykluwamy się, chowamy się, za chwile znów wykluwamy się -)

Wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet. :-))
Pozdrawiam.
Mania.

5 komentarzy:

 1. super zdjęcia! A ja jeszcze nigdy nie byłam w Krakowie ;p

  OdpowiedzUsuń
 2. super mix :D
  http://rozaliafashion.blogspot.com/2014/03/elegancko-na-wiosne.html

  OdpowiedzUsuń
 3. I really enjoyed those photos. Thx for sharing. Lovely blog here. Would you like to follow each other on GFC? Please let me know on my blog so I can follow back. Thank you.
  xox
  Lenya
  FashionDreams&Lifestyle

  OdpowiedzUsuń
 4. super ławeczka :) pozdrawiam serdecznie!:*)

  OdpowiedzUsuń

Baardzo dziękuje za komentarzyk:)