środa, 16 kwietnia 2014

Podwójna randka...

Cześć :-)

Jak Wam minął dzień? Co tam u Was?

W poprzednią niedziele w końcu udało nam się spotkać w czwórkę. Już dwa razy planowaliśmy i nam się nie udało, albo ta osoba albo tamta nie mogła co powodowało popsucie planów, czas bardzo miło spędziliśmy, poszliśmy do lodziarni, kupiliśmy lody a potem wybraliśmy się na trochę dłuższy spacer, ale spotkanie niestety niezbyt w fajnej atmosferze się skończyło, mam nadzieje, że kolejne będzie lepsze.

Tak pokombinowaliśmy, że w tym semestrze mamy wolne środy, a więc nie od jutra tylko już od dzisiaj mam wolne :-) a po świętach do szkoły dopiero w czwartek, a więc po prostu cudownie :-) ale wcale tak nie kolorowo :-( gdyż zaraz w piątek czeka mnie sprawdzian, a z psychologi mam napisać prace, nie zgadzamy się z tym, gdyż psychologia to poboczny przedmiot bo najważniejszy jest anatomia, to cóż nowy mgr chce się wykazać jaki to on nie jest :-( marze o odpoczynku, ale czy tak będzie nie wiem.
Po części porządki wiosenne były trochę wcześniej zrobione, ale przed świętami jak każdy tradycyjnie z nas robi generalne porządki. Dziś porządki, jutro częściowe pieczenie, a cała reszta będzie w sobotę, bo w piątki mnie nie ma tradycyjnie w domu bo jestem w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Już powoli wszystko kwitnie, a ja chciałabym, żeby już było tak pięknie...

Pozdrawiam.
Mania.

5 komentarzy:

 1. na takie kwiatuszki trzeba jeszcze trochę poczekać. w górach znów się pojawił śnieg, więc wiosna płata nam figle. zostaję z Tobą na dłużej i obserwuję ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny post, masz ladny blog :) Dopiero zaczynam prowadzenie bloga i chciałabym zacząć z kilkoma obserwatorami :) może jesteś chętna na wzajemną obserwację?
  http://paulaa-fashion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo ciekawy blog :) fajnie sie czyta

  http://agabierkophotography.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

 4. Just passed by on your blog and absolutely love it!

  So I guess I have no other option but to follow you around "{

  Stop by my blog whenever you have time for a chat :D

  xxx
  CitySABS Shop Tip
  Visit The Fashion Milkshake Blog
  JOIN MY BLOGGER NETWORK

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawy blog ;)
  http://zacznijwierzycwsiebie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Baardzo dziękuje za komentarzyk:)