poniedziałek, 3 września 2012

Na rozstaju dróg


Już maturalna klasa. Nie tak dawno szłam do liceum a teraz już kończę. Te dwa lata przeleciały bardzo szybko nawet nie wiem kiedy. Co dalej? No właśnie nie wiem:( rok przerwy i studia czy studia od razu jeśli studia to jakie? Milion pytań co dalej a ja wciąż odpowiedzi nie znam.
(zamiast uzysz chyba powinno być uczysz)


Mania.

6 komentarzy:

 1. Ja dopiero zaczęłam Liceum i to jakaś masakra. A co do studiów to nie wiem na co iść. Nie dziwie się dylematu, bo kierunków jest sporo. www.duskab.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja mam tak, że im dłużej studiuję tym mniej wiem. jedno ci mogę doradzić - po roku przerwy będzie ci trudno wrócić do siedzenia w ławce. Ja robię teraz uzupełniające magisterskie choć nie chce mi się już studiować strasznie. Staram się by mieć piątki, a pracodawca i tak będzie miał gdzieś z jaką oceną dostałaś dyplom ^^

  OdpowiedzUsuń
 3. lepiej nie robić sobie roku przerwy, ciągnąć to trzeba... niestety, ale studia są ok, mi się szykuje na najbliższy semestr pięciodniowy weekend i jak tu narzekać? a na studiach dziennych jestem ;)

  obserwuję ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. ja w tym roku idę na studia, będę studiowała resocjalizację ;D

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajny blog :) Może zaobserwujemy siebie nawzajem ? Jeśli tak to zapraszam do mnie - codziennie-karina.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń

Baardzo dziękuje za komentarzyk:)